Viirushaiguste vastu loodusliku vahendiga

Kuidas sügis-talvisel perioodil enda ja oma lapse immuunsust turgutada ning milliste looduslike vahenditega viirushaigustest ja teistest nakkushaigustest jagu saada. Selleks sobivad nii suurtele kui väikestele organismi immuunsüsteemi tugevdamiseks ternespiima pulbritooted.

Hingamisteede ja seedetrakti limaskestal on vähe antikehi, mistõttu organismi vastupanu haigustekitajatele on nõrk. Lisaks toimub nakatamine paar päeva enne sümptomite teket, mil lapsel ega tema vanematel pole aimugi, et ta on kaaslaste jaoks nakkusohtlik, ega tohiks lasteaeda minna. Seega ennetusmeetmed on nakkushaiguste puhul ülitähtsad.

Viiruste, mikroseente ja bakterite vastased antikehad ternespiimas hävitavad mh selliseid üldlevinud patogeene nagu Escherichia coli, Candida albicans, Cryptosporidium parvum, Shigella flexneri, Helicobacter pylori, Salmonella, Campylobacter, Listeria ja Staphylacoccus’e erinevaid tüvesid, rotaviiruseid jt. Eriti avaldub nende tervistav toime suus ja seedetraktis.

Viimastel aastakümnetel on põhjalikult selgitatud ternespiima bioloogilise aktiivsuse tagamaid ja ühtlasi kaardistatud sellega seotud olulisimate ühendite (immuunglobuliinid, laktoferriin, proliinirikkad peptiidid, kasvutegurid, kasvuhormoon jt) toimet inimese tervisele. Enim mõjutavad need organismi immuunsüsteemi, reguleerides nii sünnipärast kui omandatud immuunsust.

Ternespiima kasutamine närimistablettidena on üks viis, kuidas loodusliku toidulisandiga kaitsta ja tugevdada enda ja lapse immuunsüsteemi. Maitsestamine teeb tableti näritavaks ka neile, kes millegipärast võõristavad ternespiima eripärast maitset.

Viirushaiguste vastu loodusliku vahendiga

Fotol: Viirus- ja teiste nakkushaiguste vastased ternespiimapulbri tabletid.

Teadus ja Tegu OÜ on koostöös Tartu Ülikooli farmaatsiainstituudiga on välja töötanud uue ternespiima pulbritoote Colostrum Tabula 300. See on müügil närimistablettidena, pealegi maasikamaitselistena.

Tartu Ülikooli farmaatsia instituudi professor Ain Raal tunnistas, et farmatseutiliste preparaatide valmistamine kodumaisest ternespiimast on instituudile põnev, eriti kui arvestada selle lõppeesmärki tuua turule tervisele kasulikud ternespiimapulbri tabletid. (https://ut.ee/et/sisu/farmaatsiateadlased-aitavad-ternespiimapulbri-uude-vormi-panna )

Lehma ternespiima ja selle preparaatide tarvitamisel kõrvaltoimed üldjuhul puuduvad, välja arvatud lehmapiimale allergilised inimesed. Tuvastatud pole ka ternespiima kahjulikku koosmõju mõne tunnustatud ravimiga üheaegsel kasutamisel.

Ülalkirjeldatud närimistablette saab soetada meie e-poest, vajutades siia.

OSTUKORV0
Tooted puuduvad
Jätka ostlemist
0