Ternespiima pulber

Ternespiima pulber on kõrge valgusisaldusega toiduaine, milles valk moodustab vähemalt 20% toote energiasisaldusest. Kõrge valgusisaldus soodustab lihaste kasvu ja aitab hoida luid. Enam kui poole ternespiima valgust moodustavad immuunglobuliinid ehk tõvestavate mikroobide vastased antikehad (IgA, IgG1, IgG2, IgM). Bioaktiivsetest valgulistest ühenditest leidub lehma ternespiimas veel proliinirikkaid peptiide (PRP), laktoferriini (LF), kasvufaktoreid (IGF-I, IGF-II, TGF-β, EGF), mis on evolutsiooni käigus loodud tugevdama immuunsüsteemi, soodustama kudede kasvu limaskestade arengut jms.

Ternespiima pulbri kasutamine

Pulbrina tarvitamisel on soovitatav seda enne alla neelamist mõnda aega suus hoida ja lasta seal imenduda. Toime avaldumiseks piisab umbes 3 grammist (paarist teelusikatäiest) päevas. Ternespiimapulbrit saab edukalt kasutada ka roogade maitsestamiseks või toiduainetesse (näiteks jäätisesegudesse) segamiseks. Ei ole soovitatav kuumutada üle 50 kraadi.

Koostisosad

Keskmine toiteväärtus 100 g kohta:

energiat 1964 kJ/481 kcal, rasva – 20,8 g (millest küllastunud rasvhapped – 14 g), süsivesikud 10 g (millest suhkruid 10 g), valku – 56 g.

Näitan kõiki 3 tulemust

OSTUKORV0
Tooted puuduvad
Jätka ostlemist
0