Ilu ja nahahooldus on omavahel harmoonilises kooskõlas

Nahk on meie keha suurim elund ja sellel on oluline roll tervise, välimuse  ja enesetunde määramisel. Seetõttu on looduslik ja tõhus nahahooldus muutunud üha olulisemaks. Üheks selliseks looduslikuks vahendiks on ternespiima pulber https://teadusjategu.ee/wp-content/uploads/2018/06/Ternespiimast-ja-selle-tervistavast-toimest-VP.pdf  , mis pole mitte ainult tervislik toidulisand, vaid selles on ka mitmeid, nahale kasulikke ühendeid http://vana.loodusajakiri.ee/loodus/artikkel237_225.html

  1. Kasvufaktorid: Ternespiim sisaldab kasvufaktoreid, mis stimuleerivad rakkude kasvu ja taastumist, kusjuures kasvufaktorid aitavad säilitada naha nooruslikkust ja elastsust, vähendades vananemise ilminguid, sealhulgas kortse ning parandades rasu tootmist. Kiirem naharakkude taastumine on eriti oluline pärast naha vigastamist või päikese põletust.
  2. Immunoglobuliinid: Need immuunsüsteemi komponendid aitavad võidelda nahal esinevate kahjulike bakterite ja mikroobide vastu, mis põhjustavad aknet, lööbeid ja teisi nahaprobleeme.
  3. Vitamiinid ja mineraalained: Ternespiim sisaldab rikkalikult vitamiine ja mineraale, nagu A-, D- ja E-vitamiine ning tsinki, mis on olulised naha üldise tervise jaoks.

Kuidas kasutada ternespiimapulbrit nahahoolduses?

  1. Näomaski jaoks vajaliku pasta tegemiseks sega 1-2 supilusikatäit veise ternespiimapulbrit vähese veega.  Segule võib lisada ka teisi üldkasutatavaid koostisosi,  näiteks mett, kareahelbeid vms. Kandke segu nahale, laske sellel mõjuda ja seejärel loputage see hoolikalt ära.
  2. Nahakreemid: Sega väike kogus veise ternespiimapulbrit oma lemmiknäokreemi hulka ja kanna näole või muudele kehaosadele. Seda kreemi tuleb näo ja keha nahahoolduseks kasutada regulaarselt.
  3. Ternespiimapulber kui toidulisand: Seda võib võtta  suukaudselt, mis aitab parandada naha tervist seestpoolt https://www.mdpi.com/1422-0067/19/10/3059#B156-ijms-19-03059

Kokkuvõte

Ternespiimapulber on kasutatav tervisliku ja loodusliku nahahooldusvahendina, millel on mitmeid kasulikke omadusi. Selle rikkalik koostis aitab säilitada naha nooruslikkust, vähendada aknet ja parandada naha üldist tervist. Nagu iga teise nahahooldustoote puhul, on oluline teha nahatüübile sobiv valik ja jälgida regulaarset nahahooldusrutiini. Enne uue toote kasutamist on soovitatav konsulteerida ka dermatoloogi või nahahoolduse spetsialistiga, et tagada selle sobivus ja ohutus teie konkreetsele nahale.

Soovi korral saad soetada meie e-poest järgmisi tooteid:

OSTUKORV0
Tooted puuduvad
Jätka ostlemist
0