Kulturismi ja fitnessi treeningute mõju toetamiseks sobib ternespiima pulbri baasil valmistatud looduslikud toidulisandid.

Kulturism ja fitness on alad, mis nõuavad pühendumust, järjepidevust ja tervisliku eluviisi järgimist https://kulturism.ee/ . Üks oluline aspekt nende spordialade juures on õige toitumine ja toidulisandite kasutamine, mis aitavad sportlastel saavutada oma eesmärke ning hoida oma keha tugevana ja vastupidavana. Ternespiim on üks selline looduslik toidulisand, millel on oluline roll kulturismi ja fitnessi treeningutes, sest see aitab tugevdada organismi, suurendada lihasmassi ja toetada üldist tervist.

Piima, mida lehm lüpsab poegimise järgselt, nimetatakse ternespiimaks. Ternespiimas on tavapiimaga võrreldes ligikaudu kaks korda enam kuivainet ja umbes viis korda rohkem valku.

Lehma ternespiima koostis on välja kujunenud miljoneid aastaid kestnud evolutsiooni käigus. Kuna see on esmatoiduks vastsündinule, siis sisaldab ta lisaks kõigile põhitoitainetele (valgud, rasvad, süsivesikud, mineraalained, vitamiinid jms) ka suurel hulgal kasvu soodustavaid hormonaalseid ühendeid (kasvufaktoreid) ja haigustekitajate vastaseid aineid (immuunfaktoreid) https://teadusjategu.ee/wp-content/uploads/2018/06/Ternespiimast-ja-selle-tervistavast-toimest-VP.pdf . Kõik need kolm ainerühma on ka kulturismi ja fitnessi harrastajatele väga olulised. Kui toitainete sisaldust toidus saab regulaarida edukalt erinevate toiduainete kombineerimisega dieedis, siis immuun- ja kasvufaktorite osas on see suhteliselt keerukas ning seda probleemi aitab edukalt lahendada ternespiimapulbri manustamine või lisamine toidule.

Foto. Fitness koos õige toitumisega tagab ilu ja harmoonilise keha.

Kuidas ternespiim aitab?

Lihasmassi kasvu aitavad stimuleerida ternespiima kasvufaktorid.

Immuunsüsteemi tugevdavad ternespiima immunoglobuliinid ja teised komponendid, näiteks laktoferriin.

Põletikuvastast toimet omavad paljud ternespiima bioaktiivsed ühendid, mis vähendavad intensiivse  treeninguga seotud põletikku ja lihasvalu, kiirendades taastumist.

Seedimist toetavad samuti paljud ternespiima komponendid, mis parandavad toitainete imendumist ja tagavad optimaalse lihaskasvu.

Lehma ternespiima ja selle preparaatide tarvitamisel negatiivsed kõrvaltoimed üldjuhul puuduvad, välja arvatud inimestel, kes on lehmapiima teatud valguühenditele allergilised. Tuvastatud pole ka ternespiima kahjulikku koosmõju mõne tunnustatud ravimiga samaaegsel manustamisel.

Kokkuvõte

Ternespiima pulbritooted on kulturismi ja fitnessi treeningutes osalejatele kasulikud  looduslikud vahendid. Nende rikkalik koostis, sealhulgas kasvufaktorid ja immuunsüsteemi toetavad ühendid, aitavad suurendada lihasmassi, tugevdada immuunsüsteemi ja parandada treeningujärgset taastumist.

Soovi korral saad soetada meie e-poest järgmisi tooteid:

OSTUKORV0
Tooted puuduvad
Jätka ostlemist
0