Kuidas tarbida ternespiima pulbrit? Ternespiima pulber valmistakse tervetelt ja heades tingimustes peetavatelt lehmadelt kogutud ternespiimast, mis sisaldab rohkesti tõvestavate mikroobide vastaseid, immuunsüsteemi tugevdavaid ühendeid. Kui ternespiim kuivatatakse külmkuivatuse abil ehk lüofiliseerimisega, siis vesi eemaldatakse sellest jäätatud olekus. Tänu niisugusele valmistusviisile säilivad saadavas ternespiima pulbris bioloogiliselt aktiivsed ühendid: antikehad, kasvufaktorid, hormoonid, laktoferriin, lüsosüüm  jne.

Lehma ternespiimapulber – tervislik toiduaine, loe selle kohta siit.

Kuidas tarbida ternespiima pulbrit

Kuidas tarbida ternespiima pulbrit

Tervise tugevdamise eesmärgil piisab umbes 3 grammi (paari teelusikatäie) manustamisest. Nakkusperioodil, või kui kurk on juba kibe, võib kogust muretult suurendada, ilma üledoseerimise ohtu kartmata. Hästi mõjub pulbri tarvitamine igemeprobleemide ja hambakaariese korral. Siis on soovitatav pulbrit enne alla neelamist mõnda aega suus hoida ja lasta sel kokku puutuda probleemsete kohtadega. Kohesel allaneelamisel korral on soovitav pulbrit segada vedelikuga, nt vee, piima või mahlaga, millega saab reguleerida ka maitset. Pulbrit ei tohi lahustada kuumas vees (piimas, kohvis jne), sest mikroobide vastased ained võivad siis kaotada oma aktiivsuse. Ternespiimapulbrit võib edukalt kasutada veel mitmesuguste toitude maitsestamiseks. Kui seda valmistoitudele raputada (võib ka maitsesegude koostises), siis selle bioaktiivsus säilub. Samuti säilivad pulbri bioaktiivsed omadused segamisel külmade toitudega (näiteks lisamisel kodus või söögikohtades valmistatavatele jäätisesegudele).

Kehaliselt aktiivsetele inimestele

Kehaliselt aktiivsed inimesed (sportlased, kaitseväelased, kulturistid jne) võivad tarbida ternespiima pulbrit nii enne kui pärast treeningut. Enne treeningut võib see aidata tugevdada lihasjõudu ja vastupidavust, samal ajal kui pärast treeningut aitab see kiirendada lihaste taastumist. Kasulikku lugemist leiab (inglise keeles) siit.

Ternespiima pulbri tarvitamisel kõrvaltoimed üldjuhul puuduvad, välja arvatud üksikud lehma piimavalgule allergilised inimesed. Tuvastatud pole ka ternespiima kahjulikku koosmõju mõne tunnustatud ravimiga samaaegsel kasutamisel. Sellist pulbrit on võimalik kuivas, jahedas ning valguse eest kaitstuna säilitada hermeetilises pakendis kuni kaks aastat.

Tervislik eluviis, õige toitumine ja regulaarne treenimine jäävad alati olulisteks teguriteks tervise ja hea treenituse saavutamisel, millele ternespiima pulber on tõhusaks abimeheks.

Soovi korral saad soetada meie e-poest järgmisi tooteid:

 

OSTUKORV0
Tooted puuduvad
Jätka ostlemist
0