Väikelaste nohu ja köha levivad eriti lasteaiasVäikelaste nohu ja köha levivad eriti lasteaias, sest nad on tihedas kontaktis teiste lastega, mis soodustab nakkushaiguste ülekandmist haigelt lapselt tervele. Seega on lasteaed lastele omamoodi haiguste taimelava. Nõrk immuunsüsteem muudab lapsed omakorda vastuvõtlikumaks. Paljud lapsevanemad ei soovi immuunsüsteemi tugevdamiseks ja nakkuste tõrjeks ravimeid kasutada ning eelistavad selle asemel looduslikke vahendeid. Üheks selliseks ja hästi toimivaks vahendiks on kodumaine lehma ternespiima pulber.

Pikemalt saab ternespiima toimest lugeda siit.

Väikelaste emad on ternespiima pulbrit edukalt kasutanud ja hästi toimivaks kiitnud:

…Minu lastehoius käival lapsel oli kevadisel lõputul nohuperioodil ternespiima pulbri manustamisest väga suur abi- kui nohu saabuma hakkas, tegime nö tugevama kuuri läbi (mitu teelusikat pulbrit päevas) ja uskumatu, kuid paari päevaga oli laps juba terve!
Nüüd sügisperioodil hakkasime taas ternespiimapulbrit manustama, seda juba ka ennetavas vormis, sest nohud ja kurguhädad hiilivad juba ringi.
Soovitan seda toodet väga!….

….Minu 2,5-aastasel pojal kadus pärast 2kuulist kasutamist pidevalt esinenud krooniline nohu (mis tal algas juba 6kuuselt). Ükski nohurohi, inhalaator ega muu ei avaldanud vähimatki toimet ja lapsel oli KOGUAEG nina tatine. Nüüd aga ei miskit…Lisaks olen mõlema lapsega (teine laps 4,5-aastane) saanud kenasti pikemaks lasteaias käimise perioodid. Varasemalt olime rütmis 1 nädal aias ja 2 kodus haigena, kuid nüüd on meil vabalt 5+ nädalat järjest aias või isegi kauem…Tarbime teie pulbrit regulaarselt 1 teelusikatäis päevas alates september 2017…..

Lasteaiast saadavat köha ja nohu aitab vältida ternespiima pulber. Sobiva toote saate leida siit!

OSTUKORV0
Tooted puuduvad
Jätka ostlemist
0