ColSelAct – ternespiima pulber loomapidajatele 70 g

Laost otsas

8,64  KM-ga

Laost otsas

Kirjeldus
ColSelAct-i kasutamine võimaldab samaaegselt tugevdada vasikate passiivset immuunsust, parandada seedetrakti tervist ja ainevahetust. Vasikad peavad saama 150-200 g (vähemalt 100 g) immuunglobuliin-G 2-4 tundi pärast sündi selleks, et vältida IgG defitsiiti veres. Defitsiidi kõige olulisimateks põhjusteks on ternespiima hilinenud jootmine või ternespiima madal kvaliteet. Hilinenud jootmist saab vältida poegimise täpsema jälgimisega. Ternespiima madala kvaliteedi korral tuleks joodetavale ternespiimale lisada kõrge IgG sisaldusega ternespiima pulbrit. Selle lisamisega on võimalik tugevdada vasika immuunsust ka siis, kui joodetavat ternespiima on vähe.Toodet saab kasutada ternespiima lisandina eelkõige selleks, et suurendada IgG sisaldust vasikatele joodetavas ternespiimas. Soovituslik kogus ternespiima esimese jootmise kohta on 70 g.

Kasutusjuhend

Vasikad peavad saama 150-200 g (vähemalt 100 g) immuunglobuliin-G 2-4 tundi pärast sündi selleks, et vältida IgG defitsiiti veres. Defitsiidi kõige olulisimateks põhjusteks on ternespiima hilinenud jootmine või ternespiima madal kvaliteet.

Koostisosad

Teadus ja Tegu OÜ poolt valmistatud ternespiima pulbritoode ColSelAct sisaldab, lisaks naturaalse ternespiima kõikidele komponentidele, veel preparaate Sel-Plex® ja Actigen®.
Sel-Plex® on seleeni orgaaniline preparaat, mis soodustab loomade ainevahetust, kasvu, sigivust ja tugevdab immuunsust.

Actigen®  on kõrge mannoosi sisaldusega prebiootiline preparaat, mis soodustab soolestiku loomuliku mikrofloora arengut ja tugevdab seedetrakti tervist.

OSTUKORV0
Tooted puuduvad
Jätka ostlemist
0