Lemmiklooma toidulisand lehma ternespiimast

by | nov. 12, 2018

Lemmiklooma toidulisand lehma ternespiimast, milles valk moodustab vähemalt 20% toote energiast. Kõrge valgusisaldus soodustab lihaste kasvu ja aitab hoida luid. Enam kui poole ternespiimavalgust moodustavad immunoglobuliinid ehk tõvestavate mikroobide vastased antikehad (IgA, IgG1, IgG2, IgM). Bioaktiivsetest valgulistest ühenditest leidub lehma ternespiimas veel proliinirikkaid peptiidide (PRP), laktoferriini (LF) kasvufaktoreid (IGF-I, IGF-II, TGF-b, EGF), mis on evolutsiooni käigus loodud tugevdama immuunsüsteemi, soodustama kudede kasvu, haavade päranemist, limaskestade ja soolestiku epiteeliumi arengut jne.

Lehma ternespiima antikehad toimivad efektiivselt kõikide imetajate, sealhulgas inimeste ja lemmikloomade, kahjulike bakterite ja viiruste eest kaitsmisel. Enne antibiootikumide leiutamist kasutati ternespiima laialdaselt erinevate nakkuste ja haiguste ennetamiseks. Antibiootikumide suhtes resistentsete mikroobide levik on soodustanud ternespiima kui efektiivse ravimite alternatiivi populaarsuse tõusu kogu maailmas.

Ternespiim intensiivistab loomade immuunsüsteemi tööd, aitab leevendada allergiat, on abiks rasvade põletamisel ja ainevahetuse reguleerimisel, lihaste kasvule, kudede ja haavandite paranemisel, üldise energia ja elujõulisuse suurendamisel, stimuleerib hammaste ja luude arengut, lisab karvkattele läiget, ja palju muud…

Ternespiima pulbrit saab kasutada lemmikloomade (koerad, kassid, küülikud jne) tervisliku söödalisana. Seda võib segada põhitoiduga või raputada sellele. Ternespiima pulbri päevane kogus on soovitav loomast sõltumata 0,2 g / 5 kg kehamassi kohta.

Vajad ternespiimapulbrit suuremas koguses?

Võta meiega ühendust ning küsi pakkumist!

 

 

OSTUKORV0
Tooted puuduvad
Jätka ostlemist
0